poniedziałek, 15 maja 2017

Endorfinella bielizna nocna ekskluzywnie i z klasą

Aleksandra Jarota i Aleksander Mazanek to współtwórcy jednej z najciekawszych nowych marek na rynku. Sensualna i uwodzicielska, ale jednocześnie kryjąca tajemnicę… Powstała z miłości do piękna i elegancji. Endorfinella to ekskluzywna bielizna nocna i loungewear, wysokogatunkowe produkty, w których każda kobieta poczuje się jak gwiazda. To także lifestyle: ciekawi ludzie, inspirujące podróże, wyrafinowane produkty, magiczne chwile…To mała, polska manufaktura. Tworząca projekty, które powstają dzięki niezwykłemu pietyzmowi i zaangażowaniu wykwalifikowanych krawców, podczas długiego i starannego procesu produkcji. Przepiękne sensulane szlafroki z jedwabiu i koronek, koszulki na ramiączkach i pełne sexu pasy do pończoch to ich znak rozpoznawczy. Odpowiadając na potrzeby rynku na którym nie było takiej oferty tworzą projekty wyjątkowe.
Projekty dla wyjątkowych kobiet. Kobieta Endorfinelli to kobieta spełniona świadoma swojej figury i wartości. Kobieta z klasą dla której dotyk jedwabiu to pieszczota zmysłów. W projektach duetu odnajduje dotyk luksusu i tego nieuchwytnego uczucia...  jesteś piękna i zasługujesz na wszystko co najlepsze.

Projekty Endorfinelli to projekty dla klientów, którzy szukają czegoś unikalnego i spersonalizowanego. A współtwórcy pełni entuzjazmu i pasji to gwarancja przyszłego sukcesu marki.

Miłego dnia i jeśli prezent to wyjątkowy, wyjątkowy bo od Endorfinelli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz