sobota, 3 czerwca 2017

Baczyńska Czamara moda na eklektyzm

Niezwykły duet dwóch kobiet. dwóch kobiet w czerni ostatnio. Ale za to kobiet utalentowanych i innych. Skupionych na każdym szczególe, skupionych na odbiorze i emocjach. Ich modę odbiera się każdym zmysłem i za każdym razem jest to niesamowite przeżycie.
   Magdalena Baczyńska i Magdalena Czamara poznały się wiele lat temu w Teatrze Muzycznym w Lublinie a od niedawna połączyły siły tworząc nową markę i pokazując inne spojrzenie na modę autorską. Sukces i pozytywny odbiór na ubiegłoroczym Off Fashion przyniósł nam ferię barw i połączeń, która wyróżnia dzieła Magdy&Magdy na tle innych projektów pojawiających się na wybiegach.


Połączenie szlachetnych tkanin z Włoch żakardów, wełny i przepięknego jedwabiu wraz z szeregiem zdobień, haftów i ozdób to nowoczesny eklektyzm, który trafia w gusta klientów doceniających wyjątkowy kunszt krawiecki i styl, którego nie spotkamy w innych kolekcjach. Inspiracje motywami roślinnymi, teatralnością, wielość form i kolorów to wyznacznik nowych propozycji projektantek.
Każdy kolejny projekt pokazuje perfekcjonizm i oryginalność oraz rękodzieło przełożone na język współczesnej kobiety. Połączenie historii, architektury i sztuki w biżuteryjnych zdobieniach, haftach i zdobieniach przenosi nas w klimat wyjątkowości i niepowtarzalności. A w zalewie codziennej szarości i nijakości to powiew świeżości, którego nam brakowało.
Dziewczyny trzymamy kciuki :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz